Klawiatura
Ducky One 3 TKL Red Switch
Wideo 14Zdjęcia 30 |
Ducky One 3 TKL Red Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ducky 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ducky.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ducky One 3 TKL Red Switch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ducky One 3 Classic Pure White TKL klawiatura do gier RGB LED - MX-Red US | 899 zł |
Ducky One 3 Classic TKL Cherry MX Red Biały | 899 zł |
Ducky One 3 Classic TKL Cherry MX Red Biały | 1 099 zł |
Ducky One 3 Classic White TKL MX Red - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 899 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Ducky One 3 TKL
Ceny na Ducky One 3 TKL |
---|---|---|---|---|
Ducky One 3 TKL Black Switch | od 899 zł | 2 oferty | ||
Ducky One 3 TKL Blue Switch | od 699 zł | 9 oferty | ||
Ducky One 3 TKL Brown Switch | od 899 zł | 5 oferty | ||
Ducky One 3 TKL Clear Switch | od 929 zł | 2 oferty | ||
Ducky One 3 TKL Red Switch | od 899 zł | 5 oferty | ||
Ducky One 3 TKL Silent Red Switch | od 608 zł | 8 oferty | ||
Ducky One 3 TKL Speed Silver Switch | od 893 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →