Klawiatura
Ducky One 3 Red Switch
Zdjęcia 50 |
Ducky One 3 Red Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ducky 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ducky.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Ducky One 3
Ceny na Ducky One 3 |
---|---|---|---|---|
Ducky One 3 Blue Switch | od 739 zł | 3 oferty | ||
Ducky One 3 Brown Switch | od 489 zł | 5 oferty | ||
Ducky One 3 Red Switch | od 999 zł | 2 oferty | ||
Ducky One 3 Silent Red Switch | od 792 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →