Klawiatura
Ducky One 2 PBT Black Switch (DKON1808ST-AUSPDAZT1)
Zdjęcia 5 |
Ducky One 2 PBT Black Switch |
|
Nasadki klawiszy PBT Double-Shot.
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ducky 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ducky.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Ducky One 2 PBT
Ceny na Ducky One 2 PBT |
---|---|---|---|---|
Ducky One 2 PBT Black Switch | od 915 zł | 2 oferty | ||
Ducky One 2 PBT Blue Switch | od 871 zł | 1 oferta | ||
Ducky One 2 PBT Brown Switch | od 869 zł | 2 oferty | ||
Ducky One 2 PBT Red Switch | od 339 zł | 3 oferty | ||
Ducky One 2 PBT Silent Red Switch | od 1 099 zł | 2 oferty | ||
Ducky One 2 PBT Speed Silver Switch | od 999 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →