SteelSeries Apex Pro
Wideo 19Zdjęcia 6 |
SteelSeries Apex Pro |
|
Klawiatura należy do linii modeli gamingowych i posiada podświetlane efekty, co nadaje jej stylowy i gamingowy wygląd. Wykonany jest w popularnym „amerykańskim” formacie AHSI, którego charakterystyczną cechą jest jednorzędowy klawisz „Enter”. Obecność przycisku „Fn” znacznie rozszerza funkcjonalność urządzenia, a obecność specjalnego kółka pozwala na szybką i wygodną zmianę głośności bez przerywania gry.
Klawiatura SteelSeries Apex Pro posiada klasyczne klawisze o niskim skoku, które skracają czas między naciśnięciem a odpowiedzią, a obsługa sprzętu jest maksymalnie wygodna. Przyciski mają mechaniczny mechanizm, który może wytrzymać duże obciążenia i dać wyraźną reakcję dotykową. Za pomocą trybu gry niektóre klawisze można zablokować tak, aby w przypadku ich przypadkowego naciśnięcia sesja nie została przerwana, a wbudowana pamięć pozwala na zaprogramowanie poszczególnych komend. Klawiatura jest wyposażona w wyświetlacz LCD, który wyświetla przydatne informacje dla gracza i jest podłączona przez gniazdo USB. Metalowa obudowa niezawodnie chroni elektroniczne „wypełnienie” przed uszkodzeniem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries Apex Pro
Wszystkie ceny 10 →STEELSERIES Klawiatura przewodowa STEELSERIES Apex Pro Czarny | 899 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex Pro | 899 zł |
SteelSeries Apex Pro US Czarny | 899 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex Pro 64626 | 899 zł |