SteelSeries Apex Pro Mini
Wideo 23Zdjęcia 5 |
SteelSeries Apex Pro Mini |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries Apex Pro Mini
Wszystkie ceny 7 →SteelSeries Apex Pro Mini US KL-G-STS-044 | 849 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex Pro Mini | 848 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex Pro Mini 64820 | 848 zł |
SteelSeries Apex Pro Mini Czarny | 848 zł |
SteelSeries Apex Pro Mini Czarny | 869 zł |
SteelSeries Apex Pro Mini - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 848 zł |
Wiele funkcji w małym formacie
Ultrakompaktowa klawiatura SteelSeries Apex Pro Mini ma funkcjonalność pełnowymiarowej klawiatury z klawiszami o podwójnym przeznaczeniu. Użytkownik może wpisywać i edytować tekst, zarządzać multimediami, grać i dobrze się bawić. A wszystko to jest dostępne w każdym miejscu, ponieważ manipulator ma minimalną wagę 610 gramów, mieści się w plecaku lub torbie na laptopa i z łatwością wytrzymuje transport dzięki wzmocnionej aluminiowej płycie. Odłączany kabel USB-C jest chroniony zewnętrznym oplotem, który jest odporny na zginanie, rozdzieranie i nacisk. Może być używany do ładowania gadżetów mobilnych.
Przełączniki przyszłości
Główną atrakcją SteelSeries Apex Pro Mini są przełączniki OmniPoint 2.0. Pomimo konstrukcji mechanicznej zaimplementowano tu magnetyczny system bezkontaktowej interakcji, który pozwala na precyzyjne dostrojenie momentu działania, a nawet łączenie funkcjonalności za pomocą aplikacji Engine. Klawisz wciśnięty do połowy może zrobić jedną rzecz, a klawisz wciśnięty do połowy może zrobić coś innego. Takie podejście jest wygodne do gier, użytku domowego i biurowego oraz pozwala wydajniej wykonywać procesy. Mówi się, że przełączniki zapewniają 11x szybszą reakcję, 10x aktywację i dwukrotnie większą trwałość w porównaniu z konwencjonalnymi klawiaturami mechanicznymi. Żywotność wynosi 100 milionów kliknięć.
I jeszcze kilka bonusów
SteelSeries Apex Pro Mini zapewnia szereg dodatkowych korzyści technicznych i programowych. Gumowane nóżki mają trzy poziomy nachylenia. Etui Skeleton pozwala na szybką zmianę zatyczek, a klucz do tego jest wygodnie umieszczony w ukrytej schowku na dole. Tradycyjnie obsługiwane jest tworzenie własnych szablonów układu i funkcjonalności klawiszy, które są przechowywane w pamięci wewnętrznej urządzenia.