SteelSeries Apex 9 Mini (64838)
Wideo 16Zdjęcia 6 |
SteelSeries Apex 9 Mini |
|
Kompaktowa wersja klawiatury Apex 9 eSports, prezentowana na rynku przez popularną markę SteelSeries i pozycjonowana przez producenta w górnym segmencie cenowym. Modyfikacja Mini wykorzystuje układ 60%. Zamiast tradycyjnej mechaniki przyciskowej zastosowano innowacyjne przełączniki OptiPoint – są to przełączniki optyczno-mechaniczne z możliwością regulacji punktu zadziałania. Istnieją dwie opcje wysokości skoku przed włączeniem: 1 i 1,5 mm.
Wysokość aktywacji można regulować zarówno dla każdego przycisku z osobna, jak i dla całego układu jednocześnie. Mechaniczna klawiatura do gier SteelSeries Apex 9 Mini zapewnia najwyższą prędkość pisania wynoszącą 0,2 ms. Według producenta takie przyciski działają o 33% szybciej niż większość mechanicznych analogów. Przełączniki działają przez 100 milionów kliknięć. Do nasadek klawiszy zastosowano Double Shot PBT.
W konstrukcji klawiatury zastosowano aluminium lotnicze, dzięki czemu klawiatura jest niezwykle sztywna i trwała. Parowanie z komputerem odbywa się za pomocą przewodu prądowego poprzez port USB typu C. Nogi składane jednorzędowe posiadają trzy pozycje pracy: złożoną, rozwartą w 50% i rozwartą w 100%. Ulepszone oświetlenie RGB jest dostępne z wieloma efektami świetlnymi. Klawiatura umożliwia wymianę przełączników optyczno-mechanicznych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries Apex 9 Mini
Wszystkie ceny 8 →SteelSeries Apex 9 Mini KL-G-STS-046 | 549 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex 9 Mini | 549 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex 9 Mini 64837 | 549 zł |
Klawiatura Apex 9 Mini US | 619 zł |