Klawiatura
Ducky One 3 TKL Blue Switch
Wideo 14Zdjęcia 30 |
Ducky One 3 TKL Blue Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ducky 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ducky.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ducky One 3 TKL Blue Switch
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ducky One 3 Yellow TKL Gaming Tastatur RGB LED - MX-Blue USA DKON2187ST-CU | 899 zł |
Klawiatura DUCKY One 3 Fuji TKL Cherry MX Blue | 700 zł |
Klawiatura Ducky One 3 Matcha TKL Cherry MX Blue (DKON2187-CUSPDMAEGGC1) | 696 zł |
Klawiatura DUCKY One 3 Fuji TKL Cherry MX Blue DKON2187-CUSPDFUPBBC1 | 700 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Ducky One 3 TKL
Ceny na Ducky One 3 TKL |
---|---|---|---|---|
Ducky One 3 TKL Black Switch | od 1 000 zł | 6 oferty | ||
Ducky One 3 TKL Blue Switch | od 696 zł | 18 oferty | ||
Ducky One 3 TKL Brown Switch | od 899 zł | 3 oferty | ||
Ducky One 3 TKL Red Switch | od 899 zł | 6 oferty | ||
Ducky One 3 TKL Silent Red Switch | od 602 zł | 7 oferty | ||
Ducky One 3 TKL Speed Silver Switch | od 893 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →