Dron DJI Mini 3 RC-N1 (CP.MA.00000584.01)
Zdjęcia 7 |
Ulepszona wersja składanego mini quadkoptera DJI Mini 2 z dołączonym pilotem RC-N1. Pozycjonowany jako produkt w kategorii średniej ceny w roku 2022. Jest to jedna z najlepszych opcji dronów dla początkujących użytkowników. W odróżnieniu od starszego modelu linii DJI 3, dron ten posiada nieco uproszczony aparat (UltraHD/4K 30 kl./s w porównaniu z UltraHD/4K 60 kl./s), brak trybu fotografowania w zwolnionym tempie oraz znacznie mniejszą liczbę czujników wykrywających przeszkód (tylko od dołu), znacznie krótszy zasięg transmisji wideo DJI O2 (w porównaniu do DJI O3) z zasięgiem 6 km i jakością 720p (zamiast 1080p).
Pomimo tych różnic quadkopter DJI Mini 3 RC-N1 jest w stanie zaspokoić potrzeby początkującego blogera i stać się niezawodnym narzędziem do tworzenia wysokiej jakości treści. Obsługuje tworzenie filmów i zdjęć w rozdzielczości Full UltraHD/4K w formatach JPEG i DNG RAW o rozdzielczości 4000x3000 px. Do nagrywania plików foto/video wykorzystywane są karty pamięci microSD o pojemności do 256 GB UHS-I Speed Class 3 (i wyższe). Wbudowany mechaniczny stabilizator z napędem silnikowym tłumi drgania, dzięki czemu rolki są tak gładkie, jak to tylko możliwe. Cztery lekkie, odłączane śmigła napędzane wytrzymałymi bezszczotkowymi silnikami elektrycznymi rozpędzają drona do prędkości 57,6 km/h. Dzięki mocnym silnikom quadkopter może startować przy wietrze dochodzącym do 10,7 m/s.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DJI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DJI.
Kup DJI Mini 3 RC-N1
Wszystkie ceny 11 →DJI Mini 3 - Lekki i składany dron z minikamerą z wideo 4K HDR 38-minutowy | 2 192 zł |
DJI Mini 3 + RC-N1 | 2 899 zł |
DJI Mini 3 (RC-N1) KMW-DR-DJI-126 | 2 299 zł |
Dron DJI Mini 3 (RC-N1) Lekki Dron z minikamerą z wideo 4K HDR, 38-minutow | 2 289 zł |
Dron DJI Mini 3 (RC-N1) Lekki Dron z minikamerą z wideo 4K HDR, 38-minutow | 2 299 zł |
- Return to Home – funkcja automatycznego powrotu do punktu startowego w sytuacjach takich jak utrata sygnału lub niski poziom naładowania baterii
DJI Mini 3 (RC-N1) — dron, kontroler RC-N1, inteligentny akumulator, 4 ostrza i kable
DJI Mini 3 Fly More Combo (RC-N1) — samolot, pilot RC-N1, 3 inteligentne akumulatory, 12 ostrzy, torba na ramię, 3 ładowarki i kable
DJI Mini 3 (RC) — samolot, pilot RC, inteligentny akumulator, 4 ostrza i kable
DJI Mini 3 Fly More Combo (RC) — samolot, kontroler RC, 3 inteligentne akumulatory, 12 ostrzy, torba na ramię, 3 ładowarki i kable<
Modyfikacje DJI Mini 3 RC-N1
Ceny na DJI Mini 3 RC-N1 |
---|---|---|---|---|
DJI Mini 3 Fly More Combo | od 2 285 zł | 35 oferty | ||
DJI Mini 3 RC Fly More Combo | od 3 548 zł | 29 oferty | ||
DJI Mini 3 | od 1 474 zł | 15 oferty | ||
DJI Mini 3 RC | od 2 574 zł | 21 oferta | ||
DJI Mini 3 RC-N1 | od 2 192 zł | 15 oferty |