Dron DJI Avata 2 Fly More Combo 1 Battery (CP.FP.00000150.02)
Wideo 17Zdjęcia 4 |
DJI Avata 2 Fly More Combo 1 Battery
Fly More Combo 1Btylko dron
Lot:do 23 min, zasięg 13 km, prędkość 97 km/h
Nagrywanie wideo:1920x1080 px 50 kl./s, 3840x2160 px 60 kl./s, 2688x1512 px 60 kl./s
Aparat:wbudowana, gimbal do stabilizacji, stabilizacja kamery
Wymiary:212x185x64 mm
Waga:337 g
Technologia transmisji DJI O4 (1080p do 100 kl./s na odległość do 13 km, przepływność do 60 Mb/s). Moduły Wi-Fi 5 i Bluetooth 5.0. Kompatybilny z okularami DJI Goggles 3 FPV i kontrolerem DJI RC Motion 3. Tryb zatrzymania horyzontu.
Porównanie DJI Avata dodano akrobacje (Easy ACRO), zmniejszono hałas śmigła, dodano optyczny czujnik cofania, nową platformę przetwarzania obrazu, system transmisji wideo O4, wydłużono czas lotu.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Avata 2 Fly More Combo 1 Battery
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DJI Avata 2 Fly More Combo 1 Battery
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DJI Avata 2 Fly More Combo + Goggles 3 & RC Motion 3 | 4 699 zł |
DJI Avata 2 Fly More Combo KMW-DR-DJI-158 | 4 699 zł |
DJI Avata 2 Fly More Combo (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 4 699 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości drona DJI Avata 2 Fly More Combo 1 Battery:
DJI Avata 2 : tylko dron
DJI Avata 2 Fly More Combo (1 bateria) : dron, DJI Goggles 3, DJI RC Motion 3, 1 bateria
DJI Avata 2 Fly More Combo (3 akumulatory) : dron, DJI Goggles 3, DJI RC Motion 3, 3 akumulatory, stacja ładująca na 3 akumulatory
DJI Avata 2 : tylko dron
DJI Avata 2 Fly More Combo (1 bateria) : dron, DJI Goggles 3, DJI RC Motion 3, 1 bateria
DJI Avata 2 Fly More Combo (3 akumulatory) : dron, DJI Goggles 3, DJI RC Motion 3, 3 akumulatory, stacja ładująca na 3 akumulatory
Modyfikacje DJI Avata 2 Fly More Combo 1 Battery
Ceny na DJI Avata 2 Fly More Combo 1 Battery |
---|---|---|---|---|
DJI Avata 2 Fly More Combo 1 Battery | od 4 699 zł | 3 oferty | ||
DJI Avata 2 Fly More Combo 3 Battery | od 4 699 zł | 3 oferty | ||
DJI Avata 2 | od 2 269 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →