Dron DJI FPV Drone (CP.FP.00000009.01)
Wideo 33Zdjęcia 22 |
DJI FPV Drone
Combotylko dron
Lot:do 20 min, zasięg 16.8 km, prędkość 140 km/h
Nagrywanie wideo:1920x1080 px 120 kl./s, 3840x2160 px 60 kl./s
Aparat:usuwana, gimbal do stabilizacji, stabilizacja kamery
Wymiary:312x255x127 mm
Waga:795 g
Maksymalna prędkość lotu to 140 km/h. Przyspieszenie do 100 km / hw 2 sekundy.
Brak pilota w zestawie
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne FPV Drone
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DJI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DJI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DJI FPV Drone
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dron DJI FPV | 3 500 zł |
Dron DJI FPV CP.FP.00000009.01 | 3 500 zł |
Dron DJI Dron FPV (Universal Edition) Szary | 3 375 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości drona DJI FPV Drone:
- Maks. wysokość lotu - 6000 m n.p.m.
- Dane techniczne czujnika: ISO – od 100 do 12800, czas otwarcia migawki – od 1/50 do 1/8000 s, przepływność – 120 Mb/s, przysłona – f/2.8
- Zakres pochylenia kamery: -65° do 70°
- Maks. odporność na obciążenie wiatrem: 39 - 49 km/h
- Wykrywanie przeszkód: czujnik przedni -od 0,5 do 18 m, czujnik dolny - od 0,5 do 15 m
- Transmisja wideo na odległość: FCC - do 10 km, CE / SRRC / MIC - do 6 km
- DJI FPV Drone - bateria, osłona gimbala i 4 pary śmigieł.
- DJI FPV Combo - komplet FPV Drone + dodatkowa powłoka (zielona), FPV Remote Controller 2, okulary FPV Goggles V2, bateria do okularów, ładowarka, różne kable.
Modyfikacje DJI FPV Drone
Ceny na DJI FPV Drone |
---|---|---|---|---|
DJI FPV Combo | od 5 399 zł | 6 oferty | ||
DJI FPV Drone | od 3 375 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →