Okulary VR Oculus Quest 2 256 Gb (899-00453-01)
Wideo 30Zdjęcia 10 |
Oculus Quest 2 256 Gb |
|
Wysokiej jakości, samodzielny zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistości Oculus Quest drugiej generacji, który zanurzy Cię w świecie wciągającej interaktywnej rozrywki i stworzy środowisko do produktywnej pracy. Pozycjonowany jako produkt w kategorii średniej ceny na rok 2021. Jest to starszy model linii Oculus Quest 2, w skład której wchodzą podobne urządzenia, różniące się ilością wbudowanej pamięci stałej na gry i aplikacje: 64, 12 czy 256 GB.
W przeciwieństwie do zdecydowanej większości urządzeń VR korzystających z mocy obliczeniowej komputera PC, konsoli do gier czy smartfonów, gadżet ten jest niezależnym urządzeniem, które zawiera wszystko, co niezbędne do działania (System-on-a-Chip, kontrolery interfejsu bezprzewodowego Wi-Fi/Bluetooth i układ chłodzenia). Użytkownik może rozszerzyć możliwości gogli wirtualnej rzeczywistości Oculus Quest 2 256 Gb o dodatkową zawartość, podłączając go do komputera PC za pomocą szybkiego interfejsu bezprzewodowego Wi-Fi 6.
Model ten wyposażony jest w wysokiej jakości ekrany o rozdzielczości 1832x1920 ( dla każdego oka), system regulacji rozstawu źrenic, zestaw żyroskopów i akcelerometrów. Istnieje również kilka kamer optycznych, które służą do kontrolowania dopuszczalnych granic pola gry oraz jako kamery źródłowe dla trybu AR. Autonomia tego modelu wynosi od 2 do 3 godzin.Jest wyposażony w dwa kontrolery do śledzenia dłoni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oculus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oculus.
Kup Oculus Quest 2 256 Gb
Wszystkie ceny 17 →Oculus Quest 2-256GB Zestaw słuchawkowy VR 301-00361-02 | 2 599 zł |
Meta Quest 2 256GB (Resident Evil 4 Bundle) | 2 499 zł |
Gogle VR OCULUS Meta Quest 2 256GB | 1 979 zł |
Oculus Quest 2 256GB | 1 999 zł |
Modyfikacje Oculus Quest 2 256 Gb
Ceny na Oculus Quest 2 256 Gb |
---|---|---|---|---|
Oculus Quest 2 64 Gb | od 2 300 zł | 1 oferta | ||
Oculus Quest 2 128 Gb | od 1 280 zł | 21 oferta | ||
Oculus Quest 2 256 Gb | od 1 767 zł | 18 oferty |