Dron DJI Matrice 30 (CP.EN.00000367.01)
Wideo 26Zdjęcia 7 |
DJI Matrice 30
kamera termowizyjnapodstawowy
Lot:do 41 min, prędkość 83 km/h
Nagrywanie wideo:1280x720 px, 1920x1080 px, 3840x2160 px 30 kl./s
Aparat:wbudowana, gimbal do stabilizacji
Wymiary:585x470x215 mm, składany
Waga:3770 g
Ochrona korpusu quadkoptera i inteligentnej stacji akumulatorowej BS30 - IP55, pilota DJI RC Plus - IP54. Kompleksowe optyczne (do 38 m) i IR (do 10 m) systemy wykrywania przeszkód. Dalmierz laserowy (3 - 1200 m).
Kamera szerokokątna 12 MP (f/2.8, 1/2", 84°). Maksymalna wysokość operacyjna ze śmigłami 1671 – 5 km, ze śmigłami wysokogórskimi 1676 – 7 km. Odporność na wiatr do 15 m/s. Maksymalna masa startowa – 4 kg.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Matrice 30
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DJI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DJI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DJI Matrice 30
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DJI DJI Matrice 30 | 31 100 zł |
DJI Matrice 30 - Dostawa GRATIS! | 29 749 zł |
Dron DJI Matrice 30 | 29 799 zł |
Dron DJI Matrice 30 (CB.202203170247) | 30 085 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości drona DJI Matrice 30:
- Temperatura pracy otoczenia -20°C (50°C)
- Wbudowany odbiornik ADS-B z ostrzeżeniem o zbliżaniu się samolotu pasażerskiego
- Duplikacja kluczowych systemów quadrocoptera
- 4 wbudowane anteny obsługują OcuSync 3 Enterprise dla transmisji wideo 1080p w trudnych warunkach
- Aparat główny z zoomem optycznym 5x – 16x i hybrydą do 200x
- Nowa aplikacja DJI Pilot 2 Remote i zaktualizowane interfejsy sterowania samolotami
- Szyfrowanie AES-256 dla transmisji wideo i szyfrowanie AES dla karty SD
- Szybkie ładowanie akumulatorów TB30 i WB37 (od 20% do 90% w 30 minut)
Modyfikacje DJI Matrice 30
Ceny na DJI Matrice 30 |
---|---|---|---|---|
DJI Matrice 30T | od 42 599 zł | 4 oferty | ||
DJI Matrice 30 | od 29 749 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →