Окуляри віртуальної реальності DJI Goggles 2 (CP.FP.00000056.01)
Відео 20Фото 7 |
DJI Goggles 2 |
|
Автоматичний вибір частоти 2.4 ГГц або 5.8 ГГц. Можливість використовувати зі смартфоном як домашній кінотеатр. Підтримка DJI O3+ із DJI Avata або DJI O3 Air Unit. Знімні антени. Налаштування діоптрій від +2.0 до -8.0.
Сумісність: DJI Motion Controller, DJI RC Motion 2, DJI FPV Remote Controller 2, DJI FPV, DJI Mavic 3 Pro, DJI Mavic 3 Pro Cine, DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Cine, DJI Mavic 3 Classic, та DJI Mini 3 Pro .
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DJI Goggles 2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DJI Gogle DJI Goggles 2 Czarny | 3 049 zł |
DJI goggles 2 KMW-DR-A-DJI-091 | 3 049 zł |
DJI DJI FPV Goggles 2 - Przedsprzedaż | 3 049 zł |
DJI Goggles 2 Motion Combo (DJI RC Motion 2) - Dostawa GRATIS! | 3 399 zł |
Gogle DJI Goggles 2 | 3 354 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →