Okulary VR DJI Goggles 2 (CP.FP.00000056.01)
Wideo 20Zdjęcia 7 |
DJI Goggles 2 |
|
Automatyczny wybór częstotliwości 2,4 GHz lub 5,8 GHz. Możliwość wykorzystania ze smartfonem jako kina domowego. Obsługuje DJI O3+ z DJI Avata lub DJI O3 Air Unit. Zdejmowane anteny. Regulacja dioptrii od +2,0 do -8,0.
Kompatybilność: DJI Motion Controller, DJI RC Motion 2, DJI FPV Remote Controller 2, DJI FPV, DJI Mavic 3 Pro, DJI Mavic 3 Pro Cine, DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Cine, DJI Mavic 3 Classic i DJI Mini 3 Pro .
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DJI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DJI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DJI Goggles 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DJI Gogle DJI Goggles 2 Czarny | 3 049 zł |
DJI goggles 2 KMW-DR-A-DJI-091 | 3 049 zł |
DJI Goggles 2 Motion Combo (DJI RC Motion 2) - Dostawa GRATIS! | 3 399 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →