Pilot FlySky FS-i6
Wideo 14Zdjęcia 5 |
FlySky FS-i6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FlySky FS-i6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FlySky FS-i6 + A6B transmitter + receiver set | 254 zł |
FlySky Zestaw nadajnik + odbiornik FlySky FS-i6 + A6B | 268 zł |
FlySky Zestaw nadajnik + odbiornik FlySky FS-i6 + A6B | 259 zł |
Zestaw nadajnik + odbiornik FlySky FS-i6 + A6B | 246 zł |
Zestaw nadajnik + odbiornik FlySky FS-i6 + A6B | 231 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →