Dron DJI Mini 3 (CP.MA.00000582.01)
Zdjęcia 13 |
DJI Mini 3
Lot:do 38 min, zasięg 18 km, prędkość 58 km/h
Nagrywanie wideo:1920x1080 px 60 kl./s, 3840x2160 px 30 kl./s, 2720x1530 px 60 kl./s
Aparat:wbudowana, gimbal do stabilizacji
Wymiary:148x90x62 mm, składany
Waga:248 g
Odporność na wiatr do klasy 5. Fotografowanie w orientacji pionowej Prawdziwe fotografowanie w pionie. QuickTransfer do szybkiego przesyłania informacji przez Wi-Fi (do 25 MB/s). Fotografowanie automatycznej panoramy 180° i panoramy sferycznej.
Różni się od DJI Mini 3 Pro trybami fotografowania (4K 30 kl./s w porównaniu do 4K 60 kl./s), brakiem spowolnienia, brakiem czujników przeszkód (z wyjątkiem dolnych), obsługą transmisji wideo DJI O2 (w porównaniu z DJI O3 ) o zasięgu 6 km i jakości 720p (zamiast 1080p).
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Mini 3
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DJI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DJI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DJI Mini 3
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dji Mini 3 Dron Szary 251 x 362 x 72 cm DJI Mini 3 (EU) | 2 009 zł |
Dron DJI Mini 3 (bez kontrolera) | 1 850 zł |
DJI Mini 3 (Drone Only) (GL) KMW-DR-DJI-125 | 1 849 zł |
Dron DJI Mini 3 z kontrolerem RC (z wyświetlaczem) Szary | 2 844 zł |
Dron DJI Mini 3 (bez kontrolera) | 1 850 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości drona DJI Mini 3:
DJI Mini 3 – dron, inteligentny akumulator, 4 ostrza i kable
DJI Mini 3 (RC-N1) – dron, pilot RC-N1, inteligentny akumulator, 4 ostrza i kable
DJI Mini 3 Fly More Combo (RC-N1) – dron, pilot RC-N1, 3 inteligentne akumulatory, 12 ostrzy, torba na ramię, skrzynka ładująca na 3 akumulatory i kable
DJI Mini 3 (RC) – dron, pilot RC, inteligentny akumulator, 4 ostrza i kable
DJI Mini 3 Fly More Combo (RC) – dron, pilot RC, 3 inteligentne akumulatory, 12 ostrzy, torba na ramię, skrzynka ładująca na 3 akumulatory i kable<
- Return to Home – funkcja automatycznego powrotu do punktu startowego w sytuacjach takich jak utrata sygnału lub niski poziom naładowania baterii
DJI Mini 3 – dron, inteligentny akumulator, 4 ostrza i kable
DJI Mini 3 (RC-N1) – dron, pilot RC-N1, inteligentny akumulator, 4 ostrza i kable
DJI Mini 3 Fly More Combo (RC-N1) – dron, pilot RC-N1, 3 inteligentne akumulatory, 12 ostrzy, torba na ramię, skrzynka ładująca na 3 akumulatory i kable
DJI Mini 3 (RC) – dron, pilot RC, inteligentny akumulator, 4 ostrza i kable
DJI Mini 3 Fly More Combo (RC) – dron, pilot RC, 3 inteligentne akumulatory, 12 ostrzy, torba na ramię, skrzynka ładująca na 3 akumulatory i kable<
Modyfikacje DJI Mini 3
Ceny na DJI Mini 3 |
---|---|---|---|---|
DJI Mini 3 Fly More Combo | od 2 318 zł | 26 oferty | ||
DJI Mini 3 RC Fly More Combo | od 3 569 zł | 17 oferty | ||
DJI Mini 3 | od 1 849 zł | 12 oferty | ||
DJI Mini 3 RC | od 2 640 zł | 21 oferta | ||
DJI Mini 3 RC-N1 | od 2 251 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →