Dron Xiaomi Fimi X8 Mini V2 Combo
Zdjęcia 6 |
Xiaomi Fimi X8 Mini V2 Combo
Combopodstawowy
Lot:do 37 min, prędkość 58 km/h
Nagrywanie wideo:3840x2160 px 30 kl./s
Aparat:wbudowana, gimbal do stabilizacji
Wymiary:200x145x56 mm, składany
Waga:260 g
Funkcja poziomej stabilizacji aparatu (blokada pozioma).
Pakiet Combo zawiera 2 baterie i torbę do przenoszenia.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Fimi X8 Mini V2 Combo
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Fimi X8 Mini V2 Combo
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dron FIMI X8 Mini V2 Combo | 2 249 zł |
Dron FIMI X8 Mini V2 Combo Biały | 2 250 zł |
Dron FIMI X8 Mini V2 Combo Biały FMWRJ04A7-COMBOV2 | 2 250 zł |
Dron Fimi Fimi Drone X8 Mini V2 Combo (3x inteligentny akumulator plus + 1 | 2 608 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Xiaomi Fimi X8 Mini V2 Combo
Ceny na Xiaomi Fimi X8 Mini V2 Combo |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Fimi X8 Mini V2 Combo | od 1 936 zł | 10 oferty | ||
Xiaomi Fimi X8 Mini V2 | od 1 908 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →