Квадрокоптер (дрон) Xiaomi Fimi X8 Mini V2 Combo
Фото 6 |
Xiaomi Fimi X8 Mini V2 Combo
Comboбазова
Політ:до 37 хв, швидкість 58 км/год
Зйомка відео:3840x2160 пікс 30 к/с
Камера:вбудована, підвіс для стабілізації
Розміри:200x145x56 мм, складаний
Вага:260 г
Функція стабілізації камери горизонтом (Horizontal Lock).
У комплектації Combo 2 батареї та сумка для перенесення.
Всі характеристики
Характеристики Fimi X8 Mini V2 Combo
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Fimi X8 Mini V2 Combo
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dron FIMI X8 Mini V2 Combo | 2 249 zł |
Dron FIMI X8 Mini V2 Combo Biały | 2 250 zł |
Dron FIMI X8 Mini V2 Combo Biały FMWRJ04A7-COMBOV2 | 2 250 zł |
Dron Fimi Fimi Drone X8 Mini V2 Combo (3x inteligentny akumulator plus + 1 | 2 608 zł |
Fimi Drone X8 Mini V2 Combo (3x inteligentny akumulator plus + 1x torba) | 2 642 zł |
Модификації Xiaomi Fimi X8 Mini V2 Combo
Ціни на Xiaomi Fimi X8 Mini V2 Combo |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Fimi X8 Mini V2 Combo | від 2 249 zł | 6 пропозицій | ||
Xiaomi Fimi X8 Mini V2 | від 1 625 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →