Dron Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo (728340)
Zdjęcia 7 |
Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo
Combopodstawowy
Lot:do 35 min, prędkość 65 km/h
Nagrywanie wideo:1920x1080 px 60 kl./s, 3840x2160 px 30 kl./s
Aparat:wbudowana, gimbal do stabilizacji
Wymiary:składany
Waga:768 g
Maksymalna wysokość lotu to 800 m. Prędkość wznoszenia do 5 m/s, prędkość opadania do 4 m/s. Wersja Combo zawiera megafon oraz urządzenie do transportu i zrzutu ładunku, a także dodatkowe. akumulator i plecak.
Różni się od wersji X8 SE 2020 lepszym aparatem, RokLinkiem 3 generacji (10 km z opóźnieniem 130 ms vs 8 km i 220 ms), integracją RemoteID, mocniejszym silnikiem (wysokość lotu do 800 m vs 500 m , poziom odporności na wiatr 8 w porównaniu z 6 ).
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Fimi X8 SE 2022 V2 Combo
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dron FIMI X8 SE 2022 V2 Combo + Torba | 2 700 zł |
Dron FIMI X8 SE 2022 V2 Combo + Torba | 2 700 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości drona Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo:
- Transmisja obrazu poprzez system RokLink na odległość do 10 km
- Zakres ISO 100–6400, czas otwarcia migawki 1/250 s – 1/8000 s
- Tryb SAR do akcji ratowniczych (3-krotny zoom cyfrowy i transmisja aktualnej pozycji drona)
- Integracja RemoteID w celu zapewnienia zgodności z lotami FAA i EASA
- Ochrona przed deszczem i śniegiem
- Automatyczne fotografowanie panoramiczne
- Możliwość montażu megafonu (zasięg działania do 100 m wokół drona) oraz urządzenia do transportu i zrzucania ładunku (do 200 g)
Modyfikacje Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo
Ceny na Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 Combo | od 2 700 zł | 3 oferty | ||
Xiaomi Fimi X8 SE 2022 V2 | od 1 850 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →