SSD Dell M.2 PCI Express 2280 AB328668 512 GB
Dell AB328668 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Dell M.2 PCI Express 2280 AB328668
Ceny na Dell M.2 PCI Express 2280 AB328668 |
---|---|---|---|---|
Dell M.2 PCI Express 2280 AB292882 256 GB | od 589 zł | 3 oferty | ||
Dell M.2 PCI Express 2280 AB328668 512 GB | od 1 242 zł | 1 oferta | ||
Dell M.2 PCI Express 2280 AB821357 1 TB | od 1 946 zł | 1 oferta | ||
Dell M.2 PCI Express 2280 AA615520 1 TB | od 796 zł | 7 oferty |
Polecamy