Rower Dawstar Citybike S3B 26 2023
Zdjęcia 33 |
Dawstar Citybike S3B 26 2023 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dawstar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dawstar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dawstar Citybike S3B 26 2023
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower miejski DAWSTAR Citybike S3B 26 cali damski Miętowy | 900 zł |
Rower miejski DAWSTAR Citybike S3B 26 cali damski Lazurowy | 900 zł |
Rower miejski DAWSTAR Citybike S3B 26 cali damski Lazurowy | 850 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →