Rower elektryczny SAMEBIKE 20LVXD30-II
Wideo 15Zdjęcia 10 |
SAMEBIKE 20LVXD30-II |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAMEBIKE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAMEBIKE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAMEBIKE 20LVXD30-II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samebike 20LVXD30-II rower elektryczny 20-calowy elektryczny składany rowe | 3 759 zł |
SAMEBIKE E-Bike damski rower elektryczny 20 cali 7-biegowa przerzutka Shim | 3 759 zł |
SAMEBIKE 20LVXD30-II aktualizacja roweru elektrycznego rower składany 20 4 | 3 759 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →