Rower elektryczny Ducati MG-20 2022
Wideo 2Zdjęcia 20 |
Ducati MG-20 2022 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ducati 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ducati.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ducati MG-20 2022
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DUCATI Rower elektryczny DUCATI MG-20 Czarny/czerwony | 6 999 zł |
Rower elektryczny DUCATI MG-20 U14 20 cali Czarno-czerwony | 7 000 zł |
Rower elektryczny DUCATI MG-20 U14 20 cali Czarno-czerwony DU-BI-210003 | 7 000 zł |
Ducati, Rower Elektryczny Składany Mg-20, Czerwony | 6 999 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →