Електровелосипед Ducati MG-20 2022
Відео 2Фото 20 |
Ducati MG-20 2022 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ducati 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ducati.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ducati MG-20 2022
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DUCATI Rower elektryczny DUCATI MG-20 Czarny/czerwony | 6 999 zł |
Rower elektryczny DUCATI MG-20 U14 20 cali Czarno-czerwony | 7 000 zł |
Rower elektryczny DUCATI MG-20 U14 20 cali Czarno-czerwony DU-BI-210003 | 7 000 zł |
Ducati, Rower Elektryczny Składany Mg-20, Czerwony | 6 999 zł |
Відеоогляди