Велошина Schwalbe Big Apple RaceGuard 20x2.0
Відео 6Фото 6 |
Schwalbe Big Apple RaceGuard 20x2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Schwalbe Big Apple RaceGuard 20x2.0
Ціни на Schwalbe Big Apple RaceGuard 20x2.0 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Big Apple RaceGuard 20x2.15 | від 84 zł | 2 пропозиції | ||
Schwalbe Big Apple RaceGuard 24x2.0 | від 91 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Big Apple RaceGuard 26x2.0 | від 83 zł | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Big Apple RaceGuard 26x2.15 | від 121 zł | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Big Apple RaceGuard 28x2.0 | від 113 zł | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Big Apple RaceGuard 28x2.15 | від 113 zł | 2 пропозиції | ||
Schwalbe Big Apple RaceGuard 28x2.35 | від 113 zł | 1 пропозиція |