Rower Dawstar Retro S1B 28 2023
Zdjęcia 10 |
Dawstar Retro S1B 28 2023 koło 26 " koło 28 " |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dawstar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dawstar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dawstar Retro S1B 28 2023
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower miejski DAWSTAR Retro S1B 28 cali damski Biały | 650 zł |
Rower miejski DAWSTAR Retro S1B 28 cali damski Biały | 600 zł |
Rower miejski DAWSTAR Retro S1B 28 cali damski Cappuccino | 700 zł |
Rower miejski DAWSTAR Retro S1B 28 cali damski Miętowy | 700 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Dawstar Retro S1B 28 2023
Ceny na Dawstar Retro S1B 28 2023 |
---|---|---|---|---|
Dawstar Retro S1B 26 2023 | od 600 zł | 7 oferty | ||
Dawstar Retro S1B 28 2023 | od 600 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →