Велосипед Dawstar Retro S1B 28 2023
Фото 10 |
Dawstar Retro S1B 28 2023 колесо 26 " колесо 28 " |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dawstar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dawstar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dawstar Retro S1B 28 2023
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower miejski DAWSTAR Retro S1B 28 cali damski Biały | 650 zł |
Rower miejski DAWSTAR Retro S1B 28 cali damski Biały | 600 zł |
Rower miejski DAWSTAR Retro S1B 28 cali damski Cappuccino | 700 zł |
Rower miejski DAWSTAR Retro S1B 28 cali damski Miętowy | 700 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Dawstar Retro S1B 28 2023
Ціни на Dawstar Retro S1B 28 2023 |
---|---|---|---|---|
Dawstar Retro S1B 26 2023 | від 600 zł | 7 пропозицій | ||
Dawstar Retro S1B 28 2023 | від 600 zł | 9 пропозицій |