Велокомп'ютер / спідометр Wahoo Elemnt Bolt GPS
Фото 8 |
Wahoo Elemnt Bolt GPS
Тип:бездротовий
Дисплей:3 рядковий, з підсвіткою
Статистика:швидкість, дистанція
Підтримка Wi-Fi, ГЛОНАСС, BEIDOU Galileo, QZSS. Оповіщення про дзвінки, смс і повідомлення про сповіщення електронної пошти.
Всі характеристики
Характеристики Elemnt Bolt GPS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wahoo Elemnt Bolt GPS
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wahoo Fitness Uniseks Elemntm Bolt Komputer Rowerowy Czarny WFCC5 V2 | 1 521 zł |
Wahoo Fitness ELEMNT BOLT Two Bolt Out Front Mount | 111 zł |
Licznik Rowerowy New Wahoo Elemnt Bolt GPS (v2) | 1 399 zł |
Wahoo Elemnt Bolt V2 GPS Cycle Computer Matte Black WFCC5 | 1 217 zł |
Licznik rowerowy Wahoo Elemnt Bolt v2 Gps czarny WFCC5 | 1 209 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →