Klawiatura
Corsair K65 RGB Mini Red Switch (CH9194010)
Zdjęcia 18 |
Corsair K65 RGB Mini Red Switch Cherry MX Red (Linear)Cherry MX Speed Silver (Linear) |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair K65 RGB Mini Red Switch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair K65 RGB MINI 60 mechaniczna przewodowa klawiatura do gier przełącz | 673 zł |
CORSAIR Klawiatura przewodowa CORSAIR K65 RGB MINI 60 - Cherry MX Red CH-9 | 549 zł |
Corsair K65 RGB Mini Cherry MX Red Czarny | 549 zł |
Corsair K65 RGB Mini Cherry MX Red Czarny | 549 zł |
Modyfikacje Corsair K65 RGB Mini
Ceny na Corsair K65 RGB Mini |
---|---|---|---|---|
Corsair K65 RGB Mini Red Switch | od 549 zł | 4 oferty | ||
Corsair K65 RGB Mini Speed Switch | od 502 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →