SSD Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F8000GBMP600PLP 8 TB czarne
Wideo 16Zdjęcia 25 |
Corsair CSSD-F8000GBMP600PLP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F8000GBMP600PLP
Ceny na Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F8000GBMP600PLP |
---|---|---|---|---|
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F0500GBMP600PLP 500 GB czarne | od 314 zł | 7 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F1000GBMP600PLPW 1 TB białe | od 519 zł | 4 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F1000GBMP600PLP 1 TB czarne | od 519 zł | 3 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F2000GBMP600PLP 2 TB czarne | od 809 zł | 7 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLPW 4 TB białe | od 1 725 zł | 5 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLP 4 TB czarne | od 1 713 zł | 8 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F8000GBMP600PLP 8 TB czarne | od 4 081 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →