SSD Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLP 4 TB czarne
Wideo 16Zdjęcia 25 |
Corsair CSSD-F4000GBMP600PLP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLP 4 TB czarne
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair MP600 PRO LPX Czarny - 4TB - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 1 846 zł |
No name CORSAIR MP600 PRO LPX — 4 TB — PCI Expr | 2 001 zł |
Dysk SSD Corsair MP600 Pro LPX 4TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (CSSD-F4000 | 1 713 zł |
CORSAIR MP600 PRO LPX — 4 TB — PCI Expr | 1 864 zł |
Corsair Mp600 Pro Lpx Pcie 4.0 3d 4tb Ssd Złocisty CSSD-F4000GBMP600PLP | 2 021 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLP
Ceny na Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLP |
---|---|---|---|---|
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F0500GBMP600PLP 500 GB czarne | od 314 zł | 7 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F1000GBMP600PLPW 1 TB białe | od 519 zł | 4 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F1000GBMP600PLP 1 TB czarne | od 519 zł | 3 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F2000GBMP600PLP 2 TB czarne | od 809 zł | 7 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLPW 4 TB białe | od 1 725 zł | 5 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLP 4 TB czarne | od 1 713 zł | 8 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F8000GBMP600PLP 8 TB czarne | od 4 081 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →