SSD Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F1000GBMP600PLP 1 TB czarne
Wideo 16Zdjęcia 25 |
Corsair CSSD-F1000GBMP600PLP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F1000GBMP600PLP 1 TB czarne
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD Corsair MP600 Pro LPX 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (CSSD-F1000 | 519 zł |
Corsair 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe MP600 Pro LPX - darmowy odbiór w 22 miastac | 519 zł |
Corsair Mp600 Pro Lpx 1tb Ssd M.2 Nvme Złocisty CSSD-F1000GBMP600PLP | 589 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F1000GBMP600PLP
Ceny na Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F1000GBMP600PLP |
---|---|---|---|---|
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F0500GBMP600PLP 500 GB czarne | od 314 zł | 7 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F1000GBMP600PLPW 1 TB białe | od 519 zł | 4 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F1000GBMP600PLP 1 TB czarne | od 519 zł | 3 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F2000GBMP600PLP 2 TB czarne | od 809 zł | 6 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLPW 4 TB białe | od 1 725 zł | 4 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLP 4 TB czarne | od 1 713 zł | 6 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F8000GBMP600PLP 8 TB czarne | od 4 081 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →