SSD Corsair MP600 PRO XT Hydro X CSSD-F2000GBMP600PHXT 2 TB
Zdjęcia 11 |
Corsair CSSD-F2000GBMP600PHXT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair MP600 PRO XT Hydro X CSSD-F2000GBMP600PHXT 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
No name Dysk SSD 2 TB Corsair MP600 PRO XT PCIe NVMe | 1 584 zł |
Dysk SSD Corsair MP600 PRO XT Hydro X Edition 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 N | 1 451 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! CORSAIR SSD MP600 PRO XT 2TB NVMe PCIe M.2 Hydro X E | 1 426 zł |
Corsair 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe MP600 Pro XT Hydro X - darmowy odbiór w 22 | 949 zł |
Modyfikacje Corsair MP600 PRO XT Hydro X CSSD-F2000GBMP600PHXT
Ceny na Corsair MP600 PRO XT Hydro X CSSD-F2000GBMP600PHXT |
---|---|---|---|---|
Corsair MP600 PRO XT Hydro X CSSD-F2000GBMP600PHXT 2 TB | od 949 zł | 4 oferty | ||
Corsair MP600 PRO XT Hydro X CSSD-F2000GBMP600PHXTW 2 TB białe | od 899 zł | 1 oferta | ||
Corsair MP600 PRO XT Hydro X CSSD-F4000GBMP600PHXT 4 TB | od 2 091 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →