SSD Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLPW 4 TB białe
Wideo 16Zdjęcia 25 |
Corsair CSSD-F4000GBMP600PLPW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLPW 4 TB białe
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair MP600 PRO LPX Bia?y - 4TB - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 1 858 zł |
Dysk SSD Corsair MP600 Pro LPX 4TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (CSSD-F4000 | 1 725 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! CORSAIR MP600 PRO LPX 4TB Gen 4 PCIe 4x NVMe M.2 SSD | 1 841 zł |
Corsair Mp600 Pro Lpx Pcie 4.0 3d 4tb Ssd Posrebrzany CSSD-F4000GBMP600PLP | 2 026 zł |
Corsair 4TB M.2 PCIe Gen4 NVMe MP600 Pro LPX White - darmowy odbiór w 22 m | 1 999 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLPW
Ceny na Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLPW |
---|---|---|---|---|
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F0500GBMP600PLP 500 GB czarne | od 314 zł | 7 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F1000GBMP600PLPW 1 TB białe | od 519 zł | 4 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F1000GBMP600PLP 1 TB czarne | od 519 zł | 3 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F2000GBMP600PLP 2 TB czarne | od 809 zł | 7 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLPW 4 TB białe | od 1 725 zł | 5 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F4000GBMP600PLP 4 TB czarne | od 1 713 zł | 8 oferty | ||
Corsair MP600 PRO LPX CSSD-F8000GBMP600PLP 8 TB czarne | od 4 081 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →