Obudowa Cooler Master MasterBox Q300L biały (MCB-Q300L-WANN-S00)
Wideo 15Zdjęcia 10 |
Cooler Master MasterBox Q300L biały
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Za tacą płyty głównej znajduje się 28 mm przestrzeni na kable.
Panel we/wy można umieścić w sześciu różnych miejscach. Obudowę można ustawić w pozycji pionowej lub poziomej.
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Cooler Master MasterBox Q300L biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa COOLER MASTER Masterbox Q300L | 217 zł |
Obudowa COOLER MASTER Masterbox Q300L MCB-Q300L-WANN-S00 | 211 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Cooler Master MasterBox Q300L
Ceny na Cooler Master MasterBox Q300L |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MasterBox Q300L biały | od 211 zł | 3 oferty | ||
Cooler Master MasterBox Q300L czarny | od 200 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →