Opona rowerowa Continental Mountain King SWS 29x2.3 Folding (0150294)
Continental Mountain King SWS 29x2.3 Folding |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Mountain King SWS 29x2.3 Folding
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental - Continental 58-622 Mountain King Shieldwall 29 x 230 cala cz | 120 zł |
Continental Tire Mountain King Ii Performance Foldable 29x2.3 0150294 | 109 zł |
Continental Continental Mountain King III 29/28" (622 mm) Black 2.3 Opona | 133 zł |
Opona Continental Mountain King Iii Sw 29X2.3 Zwijana Czarna Co0150294 | 150 zł |
Continental Mountain King Iii Tubeless 29´´ X 2.30 Mtb Tyre Czarny 29´´ x | 110 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →