Opona rowerowa Continental Cross King Wire 27.5x2.2 (0150405)
Continental Cross King Wire 27.5x2.2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Cross King Wire 27.5x2.2
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona rowerowa CONTINENTAL Cross King 27.5 x 2.2 CO0150291 | 160 zł |
Opona Continental Cross King II SW | 135 zł |
Opona rowerowa Continental Cross King 27.5x2.2 CO0150405 black black 27.5 | 90 zł |
Opona rowerowa CONTINENTAL Cross King 27.5 x 2.2 CO0150291 | 160 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Continental Cross King Wire 27.5x2.2
Ceny na Continental Cross King Wire 27.5x2.2 |
---|---|---|---|---|
Continental Cross King Wire 20x2.0 | od 70 zł | 4 oferty | ||
Continental Cross King Wire 24x2.0 | od 76 zł | 1 oferta | ||
Continental Cross King Wire 26x2.0 | od 74 zł | 6 oferty | ||
Continental Cross King Wire 26x2.2 | od 110 zł | 5 oferty | ||
Continental Cross King Wire 26x2.3 | od 74 zł | 2 oferty | ||
Continental Cross King Wire 27.5x2.2 | od 86 zł | 9 oferty | ||
Continental Cross King Wire 29x2.2 | od 70 zł | 6 oferty | ||
Continental Cross King Wire 29x2.3 | od 86 zł | 3 oferty |
Polecamy