Opona rowerowa Continental Mountain King ProTection 27.5x2.3
Zdjęcia 3 | 209 zł Kup! Continental Mountain King II Protection Folding Tire 27,5 x 2,3 0101461Bikable.comDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Continental Mountain King ProTection 27.5x2.3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Continental Mountain King ProTection 27.5x2.3
Ceny na Continental Mountain King ProTection 27.5x2.3 |
---|---|---|---|---|
Continental Mountain King ProTection 26x2.3 | od 187 zł | 1 oferta | ||
Continental Mountain King ProTection 27.5x2.3 | od 209 zł | 1 oferta | ||
Continental Mountain King ProTection 27.5x2.6 | od 174 zł | 1 oferta | ||
Continental Mountain King ProTection 29x2.3 | od 148 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →