Opona zimowa Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V
Wideo 4Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 860 (215/55 R16 97V) 03551280000 | 1 015 zł |
Continental WinterContact TS 860 ( 215/55 R16 97V XL ) 03551280000 | 1 017 zł |
Continental WinterContact TS 860 ( 215/55 R16 97V XL ) | 1 030 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V
Ceny na Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 93H | od 936 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97H | od 859 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V | od 1 015 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →