Зимова шина Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V
Відео 4Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental WinterContact TS 860 (215/55 R16 97V) 03551280000 | 1 015 zł |
Continental WinterContact TS 860 ( 215/55 R16 97V XL ) 03551280000 | 1 017 zł |
Continental WinterContact TS 860 ( 215/55 R16 97V XL ) | 1 030 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V
Ціни на Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 93H | від 936 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97H | від 859 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiWinterContact TS860 215/55 R16 97V | від 1 015 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →