Miska i kompakt WC Cersanit Mille Plus Clean On S701-454
Cersanit Mille Plus Clean On S701-454 |
|
10 lat gwarancji producenta.
Pokrowiec na siedzisko sprzedawany oddzielnie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Mille Plus Clean On S701-454
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Miska WC wisząca Cersanit Mille Plus Cleanon z deską wolnoopadają | 869 zł |
Miska Wc Bezkołnierzowa Cersanit Mille | 973 zł |
Miska WC Cersanit Miska Wisząca Mille Plus Clean On (S701-454-ECO) | 889 zł |
CERSANIT S701-454-ECO MILLE PLUS MISKA CLEAN ON + DESKA SLIM ECOBOX | 875 zł |
Cersanit Mille Zestaw Toaleta WC 50x36 cm bez kołnierza + deska wolnoopada | 856 zł |
CERSANIT S701-454 MILLE PLUS MISKA ZAWIESZANA CLEANON + DESKA SLIM WOLNOOP | 857 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →