Pistolet / Lanca zraszająca Cellfast ERGO (53-320)
Zdjęcia 6 |
Cellfast ERGO (53-320) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast ERGO (53-320)
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet zraszający Cellfast prosty Ergo 53-320 | 46 zł |
Zraszacz pistoletowy prosty Ergo Cell-Fast | 53 zł |
Cellfast Zraszacz pistoletowy prosty Ergo (53-320) | 45 zł |
Cellfast Zraszacz pistoletowy prosty ergo | 42 zł |
Zraszacz pistoletowy prosty CELLFAST Ergo 53-320 | 39 zł |
Zraszacz pistoletowy prosty Cellfast Ergo 1/2 3/4" | 44 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →