Olej silnikowy Castrol GTX 15W-40 A3/B3 4 l
Castrol GTX 15W-40 A3/B3 4L 1 l4 l |
|
. Półsyntetyczny olej spełniający normy ACEA A3/B3 i API SL/CF - samochody osobowe z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Według producenta jest optymalny do jazdy w korkach, zapewniając w szczególności zwiększoną ochronę silnika przed osadzaniem się szlamu. Nadaje się również do pojazdów o przebiegu powyżej 100 000 km. Posiada aprobaty Volkswagena i Mercedes-Benz.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Castrol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Castrol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Castrol GTX 15W-40 A3/B3 4 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Castrol Olej Gtx 15W-40 4L A3/B3 zawieszka | 115 zł |
Olej silnikowy Castrol GTX 15W/40 4L | 114 zł |
CASTROL GTX 15W40 4L | 111 zł |
Modyfikacje Castrol GTX 15W-40 A3/B3
Ceny na Castrol GTX 15W-40 A3/B3 |
---|---|---|---|---|
Castrol GTX 15W-40 A3/B3 1 l | od 31 zł | 4 oferty | ||
Castrol GTX 15W-40 A3/B3 4 l | od 111 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →