Моторне мастило Castrol GTX 15W-40 A3/B3 4 л
Castrol GTX 15W-40 A3/B3 4L 1 л4 л |
|
Масло напівсинтетичного типу, що відповідає стандартам ACEA A3/B3 API SL/CF — легкові авто з бензиновими і дизельними двигунами. За твердженням виробника, оптимально підходить для режиму руху в пробках, забезпечуючи, зокрема, підвищену захист двигуна від шламових відкладень. Також підходить для машин з пробігом більше 100 000 км. Має допуски від Volkswagen і Mercedes-Benz.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castrol GTX 15W-40 A3/B3 4 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Castrol Olej Gtx 15W-40 4L A3/B3 zawieszka | 115 zł |
Olej silnikowy Castrol GTX 15W/40 4L | 114 zł |
CASTROL GTX 15W40 4L | 111 zł |
Модификації Castrol GTX 15W-40 A3/B3
Ціни на Castrol GTX 15W-40 A3/B3 |
---|---|---|---|---|
Castrol GTX 15W-40 A3/B3 1 л | від 31 zł | 4 пропозиції | ||
Castrol GTX 15W-40 A3/B3 4 л | від 111 zł | 5 пропозицій |