Zegarek Casio G-Shock GBD-800UC-5
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Casio G-Shock GBD-800UC-5 |
|
Wbudowany 3-osiowy akcelerometr śledzi liczbę kroków. Pamięć do zapisywania historii aktywności. Połączone timery. Graficzne wyświetlanie liczby kroków.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GBD-800UC-5
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Casio GBD-800UC-5ER Zegarek Męski Cyfrowy Ø 49 mm Beżowy | 388 zł |
Casio G-Shock GBD-800UC-5ER - Mężczyzna - 49 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrow | 549 zł |
CASIO G-SHOCK G-Squad GBD-800UC-5ER GBD-800UC -5ER | 494 zł |
Casio G-Shock GBD-800UC-5ER - Moliwa dostawa za darmo | 419 zł |
Zegarek Casio GBD-800UC-5ER G-Shock G-SQUAD GBD 800UC 5 | OFICJALNY SKLEP | 549 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →