Наручний годинник Casio G-Shock GBD-800UC-5
Відео 3Фото 4 |
Casio G-Shock GBD-800UC-5 |
|
Вбудований тривісний акселерометр відстежує кількість кроків. Пам'ять для збереження історії активності. Комбіновані таймери. Графічне відображення кількості кроків.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GBD-800UC-5
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Casio GBD-800UC-5ER Zegarek Męski Cyfrowy Ø 49 mm Beżowy | 388 zł |
Casio G-Shock GBD-800UC-5ER - Mężczyzna - 49 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrow | 549 zł |
CASIO G-SHOCK G-Squad GBD-800UC-5ER GBD-800UC -5ER | 494 zł |
Casio G-Shock GBD-800UC-5ER - Moliwa dostawa za darmo | 419 zł |
Zegarek Casio GBD-800UC-5ER G-Shock G-SQUAD GBD 800UC 5 | OFICJALNY SKLEP | 549 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →