Karm dla psów Carnilove Adult Large Breed Salmon/Turkey 12 kg
Zamknij
Menu
Carnilove Adult Large Breed Salmon/Turkey 12 kg 1.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carnilove 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carnilove.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carnilove Adult Large Breed Salmon/Turkey 12 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Carnilove Salmon & Turkey Łosoś Indyk Bezzbożowa Large Breed Adult 12 | 278 zł |
Carnilove Salmon & Turkey Large Breed - sucha karma dla psa 12kg CAR412Carnilove Salmon & Turkey Large Breed - Łosoś i Indyk - karma sucha dla psów dorosłych ras dużych Carnilove jest czeską marką... więcejkarm, wytwarzaną przez Vafo Praha. Firmy o ponad 25 letniej tradycji komponowania karm w poszanowaniu naturalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Dlatego też karmy nie zawierają zbóż oraz ziemniaków. Faktem jest że produkowane są ze starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 240 zł |
Carnilove Adult Large Breed Salmon and Turkey, łosoś i indyk - 12 kgPodobnie jak u ich dzikich przodków - wilków - układ trawienny psów dostosowany jest do posiłków o dużej zawartości białek zw... więcejierzęcych połączonych z owocami leśnymi, warzywami i ziołami. Carnilove Adult Large Breed Salmon and Turkey zawiera 30% łososia (5% filetów), 20% indyka oraz inne rodzaje drobiu. Zbilansowana receptura, która zawiera jabłka, groch, marchew oraz różnorodne witaminy i ekstrakty roślinne, dostarczy psu wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Brak zbóż, ziemniaków, kukurydzy, soi i ryżu sprawia, że ta karma premium jest wyjątkowo lekkostrawna i może być podawana psom cierpiącym na alergie i niestrawności. Oprócz niezbędnych substancji odżywczych ta karma sucha została wzbogacona o szereg składników, które pozytywnie wpływają na samopoczucie psa. Pancerze skorupiaków oraz ekstrakt z chrząstki to źródła glukozaminy i chondroityny, które pozytywnie wpływają na zdrowie stawów. Drożdże piwne i korzeń cykorii dostarczają naturalnych substancji prebiotycznych regulujących poziom bakterii w jelitach, co usprawnia przyswajanie substancji odżywczych. Żurawina, borówki i maliny dostarczają witamin i przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 222 zł |
CARNILOVE Adult large breed łosoś i indyk 12 kgPełnoporcjowa, bezzbożowa, sucha karma dla dorosłych psów ras dużych, których masa ciała przekracza 25 kg.Dorosłe psy ras duż... więcejych narażone są na problemy ze stawami oraz układem pokarmowym, szczególnie żołądkiem. Receptura tej karmy została dostosowana pod tym kątem i ma minimalizować ryzyko poprzez zwiększony udział białka i dopracowany stosunek wapnia do fosforu. Odpowienie składniki, takie jak hydrolizowane muszle skorupiaków wzmacniają stawy i kości, zwiększając ich mobilność i elastyczność. Nienasycone kwasy tłuszczowe, pochodzące z dobrze strawnego oleju z łososia, wspierają odporność organizmu oraz ogólną jego kondycję.Karma nie zawiera zbóż, dzięki czemu nie podrażnia żołądka. Głównymi składnikami są mączka z łososia oraz mączka z indyka. Zawierają one wysoki poziom pierwiastków śladowych, np. cynku, a także witamin z grupy B, które są zalecane dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i mięśni.
Karmy Carnilove komponowane są z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych psów. Zawierają głównie mięso, a nie zboża czy zbędne dodatki. Pozostałymi składnikami są warzywa, owoce leśne, a także zioła. Cykoria jest naturalnym prebiotykiem, a owoce leśne - przeciwutleniac Fera.plZłóż skargę | 219 zł |
Carnilove Salmon & Turkey For Large Breed Adult - 12 kg | 264 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Carnilove Adult Large Breed Salmon/Turkey
Ceny na Carnilove Adult Large Breed Salmon/Turkey |
---|---|---|---|---|
Carnilove Adult Large Breed Salmon/Turkey 1.5 kg | od 37 zł | 7 oferty | ||
Carnilove Adult Large Breed Salmon/Turkey 12 kg | od 219 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 209 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 210 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: dzik 30%, jagnięcina 25%, groszek 20%, jabłka, marchewka, klasa: holistyczna
od 240 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 185 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 212 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: mięso z tuńczyka, ryż, zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 245 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, na stawy, v sostave: białka drobiowe, zboża, kurczak, warzywa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium