Aparat fotograficzny Canon EOS R10 kit 85
Wideo 32Zdjęcia 10 | Wkrótce w sprzedaży 5 444 zł Wielkość matrycy: APS-C (22.3x14.9 mm); Efektywna liczba Mpx: 24; Ogniskowa: 85; Ręczne ustawianie ostrości; Stabilizacja obrazu: brak; Pomiar balansu bieli; Autobracketing; Wizjer: elektroniczny; Zdjęcia seryjne (kl./s): 15; Wyświetlacz ("): 3; Dotykowy ekran; Obrotowy wyświetlacz; Rodzaje kart pamięci: SD, SDHC, SDXC |
Canon EOS R10 kit 85
EOS (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:APS-C (22.3x14.9 mm), 24 MPix
Ogniskowa:85 mm
Przysłona obiektywu:f/1.2
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:6000x4000 px
Zakres ISO:100-51200
Zdjęcia seryjne:15 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów CanonW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Canon.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EOS R10 kit 85
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Canon EOS R10
Ceny na Canon EOS R10 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R10 kit 18-45 | od 3 399 zł | 23 oferty | ||
Canon EOS R10 kit 18-150 | od 4 474 zł | 17 oferty | ||
Canon EOS R10 body | od 3 298 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →