Termoryukzak Campingaz Tropic Car Seat 5
Zdjęcia 3 |
Campingaz Tropic Car Seat 5 |
|
Plecak przeznaczony jest do montażu na foteliku samochodowym.
Chłodzenie: 5 godzin (z okładami z lodu sprzedawanymi osobno).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Campingaz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Campingaz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Campingaz Tropic Car Seat 5
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Campingaz Torba chłodząca Tropic 8 l organizer na tylne siedzenie torba iz | 104 zł |
Torba termiczna CAMPINGAZ Tropic Car Seat Coolbag (5 litrów) | 90 zł |
Campingaz Torba termiczna Tropic Car Seat Coolbag niebiesko-czarna 5L (200 | 90 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →