Thermobox Campingaz Icetime Plus 30 (2000024963)
Zdjęcia 4 |
Campingaz Icetime Plus 30 |
|
Thermobox mieści 6 butelek po 1,5 litra.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Campingaz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Campingaz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Campingaz Icetime Plus 30
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Campingaz Lodówka Icetime Plus 30 l pojemność 30 litrów duża wysokowydajna | 192 zł |
Campingaz, Lodówka turystyczna, ICETIME PLUS, niebieski, 30L | 279 zł |
Lodówka turystyczna CAMPINGAZ Icetime Plus (30 litrów) | 200 zł |
Lodówka turystyczna Campingaz Icetime Plus 30 l | 199 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →